"Арчазія" в суді відстоюватиме право на реконструкцію "Олімпійського"

  Відстояти своє право на реконструкцію спорткомплексу "Олімпійський" намагається у суді компанія "Арчазія". Вона подала позов до Окружного адмінсуду Києва.
  Тайванська фірма, яка виграла тендер на перебудову стадіону, заявляє - вона вже має усі необхідні документи, зокрема пройшла процес легалізації.  Менеджер Арчазії Алекс Чен твердить - підприємство витратила мільйон доларів на проект реконструкції і провдожує над ним працюбвати. За планом тайванців, стадіон буде готовий через два роки. "Арчазія" виграла тендер ще в квітні, однак вже через місяць Міністерство сім"ї, молоді та спорту припинило із нею будь-які переговори.

  Алекс Чен, менеджер Арчазія дизайн груп: "Процес легалізації займає в Україні набагато більше, ніж кілька днів. Ми витратили два місяці, щоб зібрати увесь пакет документів і зробили все якнайкраще з боку компанії. Думаю, що якщо навіть справді оберуть іншого іноземного підрядника для реконструкції стадіону, йому теж доведеться збирати усі ці документи, а це буде знову ж таки втрата часу".

  Віктор Пророк: "Ми будемо йти до переможного кінця. Але можливість що доведеться йти і відшкодовувати завдані збитки теж не виключається, і як я розумію, як в українських судових установах так і закордонних. Але наразі не хотілося б про це говорити".

  Міністр сім`ї, молоді та спорту натомість заявляє, що "Арчазія" недобросовісно підготувала документи для реконструкції. В уряді не виключають, що Кабмін звернеться до суду у відповідь. Заявляють - компанія зволікала із легалізацією на території України, а відтак зловживала статусом переможця і затягувала реконструкцію НСК "Олімпійського".
  Попередній матеріал
  Колишні полонені піратами завтра прибудуть в Україну
  Наступний матеріал
  Тайванці позиваються до Мінмолоді та спорту через "Олімпійський"
  Теги:
  Loading...