Активісти закликають до боротьби з курінням на стадіонах

  Не курити на Олімпійському стадіоні закликали футбольних вболівальників борці за свободу від тютюнового диму. Напередодні першого матчу на столичній арені, активісти написали листа дирекції стадіону, а також Президенту футбольної федерації Григорію Суркісу.

  Вони попросили звернутися до вболівальників, і нагадати їм, що за законом - курити на стадіонах заборонено. Пропонують оголошувати про це перед початком кожного матчу і поширювати відповідні листівки. Подібну антитютюнову кампанію активісти проводили після відкриття "Донбас-арени". Завтра на НСК "Олімпійський" відбудеться перший матч - гратимуть збірні України та Німеччини.

  Тарас Шевченко, керівник проекту "Київ без тютюнового диму": "Ми би хотіли, шоб гості, які приїдуть до нас в червні, насолоджувались футболом, як вони це звикли робити у своїх країнах. Не відчуваючи дискомфорту від того, шо всі курять".

  Олена Дуб, координатор проекту "Київ без тютюнового диму": "Я була на відкритті НСК "Олімпійський", так там курили, і дуже багато людей. Курили навіть самі стюарди. Зауваження до стюардів, що з цим робити, нічим не закінчились, нажаль".

  Попередній матеріал
  У Туреччині з-під завалів врятували вже 23-х людей
  Наступний матеріал
  В Австралії обговорюють новий антитютюновий закон
  Теги: