Агресивним фанам заборонять ходити на футбол

  Агресивним уболівальникам - заборонять приходити на футбольні матчі. Прописати це у законі пропонує Міністерство внутршініх справ. Про це заявив заступник керівника цього відомства Олександр Савченко.

  У міліції хочуть заборонити пропускати на стадіони осіб, яких раніше затримували за злісне хуліганство. Заборона має діяти на 2-3 роки. Також МВС проводить перемовини із іншими країнами, щоби агресивно налаштовані уболівальники - не змогли потрапляти і на міжнародні матчі. Відповідний законопроект - вже направили до Верховної Ради. У міліції сподіваються на його якнайшвидше ухвалення.

  Олександр Савченко, заступник міністра внутрішніх справ: "На сьогодні ми маємо підстави якщо не офіційні то  напівофіційно говорити про те, що з багатьох футбольних фанів виходять потім осередки скінхедів і інших радикально налаштованих молодь. І наша мета добитися одного. те що необхідно для адаптації нас до європейської поліції, щоби ми могли для хуліганів забезпечити покарання у вигляді недопуску на спортивні матчів, в нашому випадку до 3-х років".

  Попередній матеріал
  Нові правила для видачі шенгенської візи запроваджує Чехія
  Наступний матеріал
  Пірати катують українських моряків на судні "Аріана",- УНІАН
  Теги:
  Loading...