5.ua

78-річний житомирянин пробіг 140 марафонів [відео]

  Півторагодинна пробіжка чотири рази на тиждень. За таким розкладом вже багато років живе житомирський пенсіонер Юрій Овчинніков. Сімдесятивосьмилітній чоловік пригадує: спортом захопився ще в дитинстві. Каже, якби усі його 140 забігів скласти докупи, то вийшло б, що він вже тричі оббіг навколо Землі. Пригадує останній марафон – коли долати довелося чимало перешкод.

  Юрій Овчинніков, бігун: «Бежали там по лесу, по полям пришлось, по болоту бежать – в полном смысле слова при чем – речку переплывать, ну, такой экстрим я вообще не забуду надовго. Ну, пробежал дистанцию 8,5 километров – за час, 20 минут».

  Юрій Антонович розповідає: секрет підготовки – у регулярних тренуваннях. Каже – особисто для нього жодна недуга не може стати перешкодою для участі у марафоні.

  Юрій Овчинніков, бігун: «Смотрю, ребята готовятся к соревнованиям. И мне охота. Ну, сразу же, как вышел из больницы, сразу же на следующий день пошел на тренировку».

  Спочатку житомиряни вважали дідуся диваком. Згодом звикли до його хобі: захоплюються і беруть приклад.

  Олексій Числін, житомирянин: «Йому десь під 80 років. Напевно, я так само буду брати з нього приклади. Це добре, що є такі люди».

  Світлана Гапанюк, житомирянка: «Дивлячись на цього дідуся, якому вже 78 років, можна сказати йому – респект».

  Нині Юрій Овчинніков готується до забігу в Росії. Братиме участь у Міжнародному пробігу Пушкін – Санкт-Петербург. І хоч долати дистанцію доведеться із молодшими бігунами – пенсіонер збирається показати хороші результати.

  Оксана Трокоз, Олександр Мельничук, Житомир, 5 канал.

   

  Попередній матеріал
  Кошти на відеонагляд за виборами витратили марно,- рахункова палата
  Наступний матеріал
  У Москві пришвидшили інавгурацію нового-старого мера
  Теги: