5 канал

Зірваний шифер та півторамільйонні збитки: у Кривому Розі пронісся смерч з градом – фото, відео

У місті стихія пошкодила зо дві сотні приватних будинків, пообривала лінії електропередач

Збитків на 1,5 млн грн наробила напередодні негода в Кривому Розу через рясний дощ та буревій дві сотні будинків залишились без дахів, а дві з половиною тисячі помешкань відімкнені від газопостачання, бо шквальний вітер пошкодив і мережі. 

Світлана Васильєва, мешканка Кривого Рогу, розповідає: "Смерч пролетів. Дві хвилини – і почало летіти все, шифер позривало. На кухню нам взагалі все зірвало".

Світлана Васильєва бідкається, стихія наробила лиха. Частина її будинку залишилася без покрівлі, повалило дерева. Жінка каже, добре, що дім вчасно відімкнули від газопостачання.

Через негоду просто неба залишилася родина Соловйових. За лічені хвилини буревій зірвав покрівлю у будинку та зруйнував сарай і паркан.

Тетяна Соловйова, мешканка Кривого Рогу, розповідає: "Почався, як дощ, аж тут як почав смерч нести. Ми оце в хаті були. Світло одразу вимкнуло. А потім гуркотіло так. У нас завалило газовий димар, повністю знесло. Горіх лежав на отому даху".

Дощ, град, смерч: Кривий Ріг накрила негода – фото очевидців

/
/
/
/
/
/
/
/

Стихія, яка розгулялася у п'ятницю, 28 липня, після обіду, пошкодила зо дві сотні приватних будинків, пообривала лінії електропередач. Крім того, валила дерева з корінням. Щоб не допустити надзвичайної ситуації, 2500 осель відімкнули від газу.

Ігор Сутупа, начальник Криворізького міського управління ДСНС говорить: "На даний момент наші підрозділи спільно з газовиками виробляють об'їзд житлових будинків, надають допомогу і розтягують з шляхів евакуації, з доріг завалені дерева".

У місті створили оперативний штаб, куди мешканці постраждалих будинків можуть звернутися по допомогу. За попередніми оцінками, стихія завдала збитків щонайменше на півтора мільйона гривень.

Олександр Фефілатьєв, Олег Нікітін, "5 канал"

Попередній матеріал
У Миколаєві склали присягу 100 курсантів Харківського університету ВПС ЗСУ – відео
Наступний матеріал
В Одесі сталася масштабна пожежа у нічному клубі – відео