5 канал

Замість "георгіївських стрічок": завдяки волонтерам Біловодськ на Луганщині розквітнув маками

Майстер-класи з виготовлення маків на Луганщині тривають уже другий день. Однак акція у Біловодську стала наймасовішою – у ній взяли участь близько 200 школярів

Біловодськ на Луганщині розквітнув маками. Майстрували їх учні місцевої гімназії, які долучилися до акції, організованої військовими та волонтерами. На меті у школярів – напередодні 8-9 травня зробити символи пам'яті не лише для себе, а й для рідних та близьких, які досі не забули про "георгіївські стрічки". Докладніше – репортаж "5 каналу".

Столична волонтерка Віра Ацеховська відкриває дітям науку майстрування маків. Разом із однодумцям приїхала на Луганщину, щоб провести кілька майстер-класів. Майстрині, які навчають місцеву малечу – найбільші постачальники маскувальних сіток на Луганський напрямок. Кажуть, ідея провести майстер-класи виникла у військових.

"Ми воюємо за свідомість дітей. За патріотичне виховання їхнє. Щоб вони пам'ятали! Ця акція називається у нас "Пам'ятаємо – перемагаємо!" – розповідає офіцер Центру військово-цивільного співробітництва Павло Плахотнюк.

Майстер-класи з виготовлення маків на Луганщині тривають уже другий день. Однак акція у Біловодську стала наймасовішою за кількістю дітей. У ній узяли участь близько 200 школярів.

Школярі кажуть, що носитимуть маки аж до Дня пам'яті та примирення. А волонтери з майстер-класами вирушають до інших прифронтових регіонів Донбасу. 

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

Попередній матеріал
Логвиненко: Ми не лише не знаємо інші країни та народи – ми своєї України не знаємо
Наступний матеріал
Драйвово, але мінімалістично: O.Torvald вперше провів репетицію на головній сцені Євробачення-2017
Loading...