http://www.newsweek.pl/

ІС: Захарченко перевів усі загони "ДНР" у бойову готовність, а у лікарів цілодобове чергування

Керівник терористів наказав підготувати місця для евакуації жителів з н.п. Ясинувата, Макіївка та Донецьк "у разі наступу ЗСУ"

Ватажок бойовиків Олександр Захарченко наказав привести особовий склад бандформувань "ДНР" у всіх місцях дислокації в повну бойову готовність і наказав цивільним "адміністраціям" надавати повне сприяння командирам бойовиків. Про це повідомляє народний депутат України, координатор аналітичної групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

"У Донецьку в будівлі так званої "МНС ДНР" Захарченко провів відеоконференцію із керівниками міських та районних "адміністрацій" та представниками "правоохоронних органів ДНР" (у ЗМІ не висвітлювалася). У ході конференції Захарченко повідомив про свій наказ привести особовий склад бандформувань "ДНР" у всіх місцях дислокації в повну бойову готовність і наказав цивільним "адміністраціям" надавати повне сприяння командирам бойовиків", – написав він.

За даними Тимчука, Захарченком також була акцентована увагу на необхідності підготовки місць для евакуації жителів з н.п. Ясинувата, Макіївка та Донецьк "у разі наступу ЗСУ".

Крім того, керівництво так званої "ДНР" повідомило лікарів про введення додаткових чергувань: у лікарнях "ДНР" прискорено процес виписки пацієнтів з числа цивільного населення із метою звільнення ліжко-місць для поранених бойовиків. У Макіївці лікарі всіх рівнів зобов'язані цілодобово перебувати на робочих місцях в очікуванні особливих розпоряджень.

Нагадаємо, за словами чільника поліції Донецької області В'ячеслава Аброськіна, бойовики "ДНР" цілеспрямовано знищують міста Донеччини.

Дивіться також фото на тему:

Російський модернізований БТР-80 на базі бойовиків у Донецьку – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Авдіївці є загроза гуманітарної та екологічної катастрофи – Хуг
Наступний матеріал
ЗС Росії нарощують сили: до бойових дій залучають жителів окупованої Луганщини – ГУР
Loading...

Терорист "ДНР" застряг у віконних гратах, грабуючи квартиру знайомої – поліція

Тимчук: Між бойовиками "ДНР" назріває збройний конфлікт – не можуть поділити "економічні інтереси"

Командира військово-інженерного взводу "ДНР" засудили до 10 років ув'язнення – ГПУ