Нагородження медиків
Нагородження медиків 5 канал

"За любов до України": у Кривому Розі відзначили медиків, що рятують бійців АТО

Відзнаки отримали лікарі, що нині працюють у Центрі реабілітації учасників АТО

У Кривому Розі відзначили медиків, які надавали невідкладну допомогу та реабілітували бійців, поранених в АТО. П'ятьом медпрацівникам вручили подяки, книжки про добровольчі батальйони та диски з піснями, народженими на фронті.

Це вже друга церемонія нагородження волонтерами криворізьких медиків, які нині працюють у Центрі реабілітації учасників АТО. Відкрили його наприкінці серпня і вже надали допомогу трьом сотням бійців.

"Ми нагороджуємо із вдячністю за співпрацю, за самовідданість, за любов до України, за те, що постійно допомагають нашим захисникам, як і сьогодні, так і з перших днів війни", – каже голова координаційного центру допомоги бійцям АТО та їх сім’ям Вікторія Самойленко.

"Наше лікування включає як реабілітацію за допомогою медикаментів, так і реабілітацію фізичною культурою, реабілітацію психологічну, що теж дуже важливо для бійців АТО, а також ветеранів війни. У нас працює два висококваліфікованих психолога, у нас працює три реабілітолога. Допомога комплексна, допомога індивідуальна", – розповідає заступник головного лікаря з медичної частини міської лікарні №5 Тетяна Хакімова. 

Попередній матеріал
Як підвищити собі пенсію та чи вигідно купувати страховий стаж: "Час: Online"
Наступний матеріал
"Справа рюкзаків": НАБУ і САП проводять обшуки у Нацполіції
Loading...