Все починалося з 56 людей: у Бердянську бійці полку "Азов" відзначили четверту річницю створення

Бійці брали участь у бойових діях під Маріуполем та Іловайськом

Бійці полку "Азов" відзначили четверту річницю створення підрозділу. Святкові заходи відбулися в Бердянську – саме звідти у травні 2014-го добровольці відправлялися на перші бойові завдання. Про таке повідомляє "5 канал".

Формувався "Азов" як загін патрульної служби міліції особливого призначення, проте вже з перших місяців АТО його бійці брали участь у бойових діях. Зокрема, під Маріуполем та Іловайськом. Нині полк входить до складу Національної гвардії.

У день народження підрозділу, "азовці" пройшлися маршем вулицями Бердянська і влаштували виставку бойової техніки. Також командування всім підрозділам полку вручило штандарти.

Андрій Білецький, перший командир полку "Азов" НГУ, розповідає: "Все це починалося рівно 4 роки тому з 56 людей, двоє з цих людей мали хоч якесь відношення до армії, а 54 були просто юнаками, які мали бажання битись. Через чотири роки я дивлюсь на один з найкращих і найпрофесійніших підрозділів цієї країни".

А теперішній командир полку "Азов" НГУ Ігор Михайленко каже: "Лише азовська впевненість у перемозі принесе нам перемогу, нашій Україні в цілому. І ті, хто зараз у строю, ті, хто прийдуть у стрій, отримають велику перемогу, я в цьому переконаний".

Попередній матеріал
Штаб ООС назвав "гарячі точки" на Донбасі
Наступний матеріал
"Гонка націй": у Києві відбувся екстремальний забіг з перешкодами – відео