Затишний бліндаж десантників
Затишний бліндаж десантників 5 канал

Військовий затишок від десантників: коли бліндаж з патефоном, мікрохвильовкою і пралкою

І баню, і кухню бійці робили та облаштовували власними руками

Побут на війні має величезне значення. Як, прикладом, облаштували собі кухню та баню українські десантники, що боронять східні рубежі – можна побачити у відео.

"Це наша їдальня. Ми тут всі збираємося, вечеряємо, обідаємо. Тут же поруч і готуємо їжу. Облаштовуємо собі побут, як можемо", – розповідає боєць, влаштувавши імпровізовану екскурсію. У кімнаті, поруч із простим самоваром, можна помітити досить модернову мікрохвильову піч. Ще тут є імпровізований новорічний куток та навіть – працюючий електропатефон з вініловими платівками до нього.

Військовослужбовець з усмішкою розповідає: "Облаштували їдальню, щоб було приємно і готувати, і приймати їжу. Під музику, так веселіше. Я займаю посаду водія, але, як кажуть, суміщаю корисне з приємним – куховарю трошки".

А ще армійці збудували собі справжню баню – з доброю пічкою та справжніми дубовими віниками. "Пооббивали, утеплили, ніде не дує. Все своїми рука зроблене. Кожен день собі гріємо воду", – хизується екскурсовод. І останній штрих від гарних хазяїв – пральна машина. Теж дуже допомагає в побуті.

Дивіться також фотогалерею:

Як десантники в зоні АТО відпрацьовують різні види бою – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Зустріч Президента України та Генерал-губернатора Канади з представниками ЗМІ - відео
Наступний матеріал
Нові арешти в Криму: російські силовики затримали кримськотатарського активіста
Loading...