"Сумы это Россия"
"Сумы это Россия" Facebook / СБУ

"Відлуння Новоросії": на Сумщині СБУ блокувала спробу спецслужб РФ втрутитися у вибори

З Москви адмініструвалася антиукраїнська група "Сумы это Россия | Новороссия"

Російські спецслужби закликали мешканців Сумщини виходити на акції протесту до та під час виборів президента України. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Однак робили це від імені місцевого жителя. Задля цього було створено фейковий акаунт у російській соцмережі "Вконтактє". Використовували цю сторінку для адміністрування та курування антиукраїнських груп типу "Новоросія".

Працівникам Служби безпеки вдалося з'ясувати, що IP-адреса цього комп'ютера зареєстрована в Москві – і належить ВАТ "Национальные кабельные сети".

Сам чоловік розповів: "У спільноті здійснювалися поширення різних матеріалів антиукраїнської спрямованості. В тому числі – із закликом до участі в протестних акціях під час проведення виборів. Крім того, друзі розповіли, що отримували від мене провокаційні повідомлення щодо деяких кандидатів у президенти, та пропозиції матеріального заохочення в разі підтримки одного із них на виборах. Як патріот своєї держави я наголошую, що не створював вказаної сторінки та не маю жодного стосунку до зазначеної спільноти".

У Києві СБУ затримала агента спецслужб РФ – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
MARUV не представлятиме Україну на "Євробаченні-2019"
Наступний матеріал
Пораненим українським морякам провели "медобстеження" – без згоди та результатів
Loading...