Вшанування Героїв Небесної Сотні у Львові
Вшанування Героїв Небесної Сотні у Львові 5 канал

Віче, панахида і розповіді героїв: Львів згадує загиблих героїв Небесної Сотні

Відзначати День Гідності та Свободи у Львові почали із самого ранку – на головній площі міста, в церквах та на Личаківському кладовищі

На місті львівського Євромайдану уже традиційно зібралися кількасот людей, зокрема і молодь. Адже 2013 року першими на центральну площу міста вийшли саме студенти львівських вишів. Їх було зо два десятки і зібралися вони біля пам'ятника Кобзарю. Розвісили плакати на підтримку євроінтеграції та співали патріотичних пісень.

Сьогодні, чотири роки потому, львів'яни знову зібралися в центрі міста, аби провести віче. Слово на ньому  взяли, зокрема, учасники Революції Гідності. Всім присутнім показували фотографії полеглих Героїв Небесної Сотні та розповідали короткі історії про їхні життя.

Студенти символічно запустили в небо ліхтарики у пам'ять про героїв Небесної Сотні.

"Найбільше, напевне, запам'ятався той заряд, та сила, та енергія взаємодопомоги і віра в свою перемогу, які були на Майдані. Все, що ми вимагали, вийшовши на Євромайдан у перші дні, під час самої Революції, ми все отримали. І, зокрема, введення в дію безвізового режиму, і угоду про Асоціацію з ЄС, і збільшення золотовалютного запасу, зрештою – визнання України суб'єктом міжнародних відносин і створення проукраїнської коаліції в світі. Це все свідчить про українські перемоги", – каже учасниця Революції Гідності Софія Федина. 

Відзначати День Гідності та Свободи у Львові почали із самого ранку. У церквах міста весь день правлять служби за загиблими героями Небесної Сотні та за мир в Україні. Більше сотні містян прийшли і на Личаківське кладовище. Священики провели панахиду, люди поклали квіті і запалили свічки. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пам'яті початку Революції: Президент вшанував Героїв Небесної Сотні - фото

/
/
День гідності та свободи
/
День гідності та свободи
/
/
/
/

Попередній матеріал
Що потрібно українському бізнесу для виходу на міжнародні ринки – експерти
Наступний матеріал
Нічні погроми у столиці: більшість затриманих – неповнолітні
Loading...