Російські найманці, бойовики, окупанти
Російські найманці, бойовики, окупанти Twitter / Українська правда

В ОДЛО критичний некомплект підрозділів терористів вирішили долати за рахунок "ярмарків вакансій" – ІС

  Некомплект "особового складу" в окремих підрозділах сягає до 40% від штатної чисельності

  У низці міст і селищ, що знаходяться під контролем "ДНР", проводяться так звані "дні професійного орієнтування" (варіант "ярмарків вакансій") з найактивнішим участю "військкоматів", які і є головними їх організаторами. Головна мета таких заходів – вербування якомога більшої кількості охочих проходити "службу" в частинах так званого "1-го АК ДНР". Про це написав координатор спільноти "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

  "Завдання на проведення даних заходів була поставлена ​​командуванням "1-го АК ДНР" (ОК "Донецьк"), який констатував, що некомплект "особового складу" в окремих батальйонах і бригадах досяг критичного рівня – до 40% від штатної чисельності. Що, в свою чергу ... різко негативно впливає на боєздатність і якість виконуваних бойових завдань", – йдеться в повідомленні.

  Окрім того, за даними Тимчука, у "МГБ ДНР" проводить набір чоловіків і жінок у віці від 18 до 40 років в "Службу прикордонної охорони ДНР". Набір відбувається згідно з указом ватажка так званої "ДНР" Олександра Захарченка від 14.09.2017 про збільшення чисельності "Служби прикордонної охорони". Заявлена мета – "поліпшення якості роботи і підвищення пропускної спроможності КПВВ "ДНР".

  Попередній матеріал
  Під Радою сталася сутичка із застосуванням газу
  Наступний матеріал
  "Марафон до вбиральні": чому учні Луцької школи вимушені бігати від корпусу до корпусу
  Loading...