5 канал

В Івано-Франківську вручили 12 орденів "Народний герой України": як це було – відео

Сама відзнака зроблена зі срібла, яке надають благодійники

12 орденів "Народний герой України" вручили в Івано-Франківську. Про таке повідомляє "5 канал".

Три із них – родичам загиблих захисників країни. Це недержавна нагорода, яку запровадили волонтери. Її вручають військовослужбовцям, волонтерам, благодійникам та медикам. Зокрема тим, хто боронить схід країни від російського агресора та допомагає їм у тилу.  Урочистості проводять в різних містах. Це 26-та церемонія вручення орденів "Народний герой". Сама відзнака зроблена зі срібла, яке надають благодійники. 

Альона Колесникова, сестра загиблого військовослужбовця ЗСУ Леоніда Дергача, говорить: "Він завжди говорив, що він захищає не українські права, а права українців. Це більш для нього було обширніше. І він у нас дійсно був справжнім патріотом. Він казав: якщо я буду ховатися, то хто буде захищати нашу незалежну Україну, хто буде захищати моїх синів?".

Своєю чергою командир відділення 40-го мотопіхотного батальйону 17-ї танкової бригади ЗСУ Віктор Андріанов зауважив: "Це насправді дуже приємно. Я вважав, що просто виконую свою роботу. Виявляється, я щось зробив. Це не чиновники якісь нагороджують, а ось саме народ, народ сам вирішив, народ нагородив".

Попередній матеріал
Альма-матер більш як для 400 дітей: На Донеччині урочисто відкрили україномовну опорну школу – відео
Наступний матеріал
Гірлянди і тисячі іграшок: Як вбирають до новорічних свят головну ялинку України – відео
Loading...