Українське телебачення
Українське телебачення 24tv.ua

Українське телебачення стало доступним мешканцям ОРДЛО

Донецький філіал суспільного мовника отримав ліцензію на супутникове мовлення

Українське телебачення відтепер зможуть дивитися мешканці окупованих територій. Про це сьогодні повідомляє UА:Перший.

"Донецький філіал суспільного мовника отримав ліцензію на супутникове мовлення. Телеканал "До ТеБе" з 3 квітня розпочав мовити по обидві сторони лінії розмежування", – йдеться в повідомленні.

У компанії пояснили, що від початку АТО регіональні філії Національної телекомпанії України (тепер – Національної суспільної телерадіокомпанії України) у Донецькій та Луганській областях опинилися на окупованих територіях. Згодом було прийнято рішення відновити роботу Донецької і Луганської ОДТРК на підконтрольних Україні територіях – у Сєверодонецьку та Краматорську. Проте сигнали цих телеканалів не були доступні місцевим жителям.

"До сьогоднішнього дня ті, хто опинилися на окупованих територіях, знали, що відбувається в цьому розірваному навпіл регіоні, лише від російських телеканалів, які нашпиговані пропагандою. Ми отримали супутникову ліцензію на мовлення для донецької філії "До ТеБе". І з 3 квітня суспільне донецьке телебачення можна дивитися на супутнику по обидві сторони конфлікту", – розповів заступник генерального директора НСТУ Михайло Шматов.

Т.в.о. голови правління НСТУ Ганна Бичок додала: "Це величезна перемога для всіх нас: створювати єдине інформаційне поле та об'єднувати країну інформаційно, особливо в областях, де триває АТО і наші громадяни залишились ізольованими від об'єктивної інформації про події в регіоні. У наших найближчих планах – ліцензування Луганської філії. Ми хочемо, аби ця філія ПАТ НСТУ також могла вести супутникове мовлення на окупованих територіях Луганської області".

У компанії також нагадали, що донині Донецька та Луганська філії мовили у цифровій мережі на тимчасових дозволах виключно на території, підконтрольній Україні. Відповідно, мешканці, які проживають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, раніше не мали можливості дивитися своє регіональне телебачення.

Як повідомляв 5.UA, у Мінінформполітики заявили, що майже 70% території Луганської та Донецької областей мають сигнал українських теле- та радіоканалів.

Попередній матеріал
Серед постраждалих через вибух у метро Петербурга немає українців – МЗС
Наступний матеріал
Жебрівський розповів про руйнування Донеччини за час війни та скільки коштуватиме відбудова
Loading...

Бойовики третю добу обстрілюють Мар'їнку – жителі не встигають ремонтувати оселі

Задля чергової "постановки" з дискредитації сил АТО у "ДНР" мають закупити 1000 комплектів форми ЗСУ – розвідка

Жебрівський розповів про руйнування Донеччини за час війни та скільки коштуватиме відбудова

У Мінінформполітики розповіли, яка частина Донбасу має українське мовлення

Речник МОУ розповів про найгарячіші ділянки фронту: окупанти обстріляли Авдіївку з мінометів

Лисенко: Минулої доби під Новоселівкою Другою поранено українського військового