меморіальна дошка на честь добробатів
меморіальна дошка на честь добробатів 5 канал

У Запоріжжі відкрили меморіальну дошку на честь добробатів

За роки війни Запорізька область втратила вже понад 140 героїв, які захищали рідну землю – 11 з них були бійцями добровольчих батальйонів

У Запоріжжі на честь добровольчих батальйонів відкрили меморіальну дошку. Так відтепер називається і колишня вулиця Союзна у Заводському районі міста, на якій розмістили дошку, інформує "5 канал". Подію приурочили до Всеукраїнського дня добровольця, який віднині відзначатимуть 14 березня.

На мітинг з нагоди урочистої події зібралися пересічні запорожці, ветерани АТО, родичі загиблих героїв та місцеві школярі. За роки війни Запорізька область втратила вже понад 140 героїв, які захищали рідну землю. 11 з них були бійцями добровольчих батальйонів. Учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих земляків і висловили слова шани усім захисникам вітчизни.

"Сили дає мені гордість за мого сина. Бажаю усім родинного затишку, і нехай лихо війни не торкнеться ваших родин, обійде ваші домівки", – зазначила мати загиблого військовослужбовця ЗСУ Олена Шаран.

Військовослужбовець 79-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Вячеслав Зайцев пригадує: "Я приїхав – дійсно, ми за 5 днів були вже під Кримом, з Миколаєва виїхали на Крим. А в середині травня висунулися на Донбас. Коли стало зрозуміло, що там вже війна".

Попередній матеріал
На що розраховує Україна у міжнародному суді ООН проти Росії – "Час. Підсумки тижня"
Наступний матеріал
Віддали небу душі за єдину Україну: три роки тому на Донбасі вперше пролилась кров війни
Loading...