24tv.ua

У ОРДЛО розпорядилися примусово залучати до святкувань 9 травня бюджетників, студентів і школярів

  Готують до 9 травня і бойовиків: вони мають за свої гроші купувати ремені та фурнітуру до парадної форми

  Ватажки "ДНР" та "ЛНР" здійснює заходи з примусового залучення місцевого населення до участі у святкових заходах з нагоди Дня перемоги. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України на сторінці у Facebook.

  "З метою забезпечення масовості заходів до бюджетних установ та навчальних закладів надійшло "урядове розпорядження" щодо обов'язкового виділення співробітників, студентів та школярів", – йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, 1 травня 2017 року ГУР повідомило, що бойовики "ДНР" змушені за свої гроші купувати форму на парад до 9 травня.

  Так, російське окупаційне командуванням продовжує підготовку до пропагандистських заходів 9 травня, аби створити імідж повноцінних "збройних сил народних республік". Відомо, що особовому складу парадного розрахунку т. зв. 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) видали парадну форму чорного кольору (морської піхоти). Водночас військовослужбовці полку змушені закуповувати за власні кошти білі ремені та фурнітуру.

  Попередній матеріал
  У Росії Навального позбавили права балотуватися на пост президента
  Наступний матеріал
  "Домовились": Росія та Туреччина узгодили скасування всіх економічних санкцій, крім однієї
  Loading...