У Маріуполі буде створена спортивна інфраструктура національного рівня

  Місто у найближчій перспективі може стати спортивним центром частини України, вважає міський голова

  У Маріуполі презентували цільову програму розвитку спорту "Будь сильним. Надихай. Будь першим". Документ передбачає комплексну модернізацію спортивної інфраструктури міста, передає "112 Україна".

  Ключова мета програми – збільшити кількість містян, що займаються спортом. Для цього протягом п'яти років у кожному районі міста має з'явитися повноцінний сучасний спортивний комплекс, з басейнами, біговими доріжками, обладнанням для гімнастів, борців, боксерів та футболістів. На території шкіл планується збудувати близько 150 спортивних об'єктів. У рамках програми також буде створено Центр підготовки тренерів та відкриється близько 100 громадських спортивних клубів.

  "У Маріуполь приїжджаєш і відчуваєш себе як удома. Сьогодні я бачу тут десятки хлопців з очима, що палають, які люблять футбол, люблять спорт. І мені хотілося б, щоб таких очей було дедалі більше. Хочеться зробити Маріуполь спортивним містом. Тепер перемога "Шахтаря" означає, що ми можемо побудувати для вас нове поле, покликати працювати з дітьми найкращих тренерів, забезпечити м'ячами або формою. Впевнений, що співпраця Маріуполя і "Шахтаря" відкриє двері в спорт багатьом дітям", – зазначив під час спілкування з дітьми-переселенцями капітан ФК "Шахтар" Даріо Срна.

  Також, за словами міського голови Маріуполя Вадима Бойченка, місто в найближчій перспективі може стати спортивним центром частини України.

  "Через п'ять років Маріуполь стане спортивним символом сходу України. Тут буде єдиний футбольний комплекс у країні, розташований на березі моря. Будемо розвивати міні-футбол. При кожній школі з'являться мультифункціональні поля. Маріуполь стане центром розвитку молодіжного футболу", – впевнений Бойченко.

  Попередній матеріал
  Instagram планує запустити нову функцію: що відомо
  Наступний матеріал
  МЗС Фінляндії: "Північний потік-2" має відповідати умовам енергетичного законодавства ЄС
  Теги: