Алея пам'яті у Кропивницькому
Алея пам'яті у Кропивницькому 5 канал

У Краматорську з'явилась Алея пам'яті та меморіальний камінь полеглим бійцям АТО

Меморіал полеглим армійцям розташували навпроти схожого меморіального знаку, встановленого на честь загиблих мирних за часи АТО

У Краматорську до дня Збройних Сил висадили Алею пам’яті і встановили меморіальний камінь. Зокрема, за ініціативи громадських активістів у сквері Героїв Другої світової війни висадили 20 сосен. 

У заході взяли участь активісти, військовослужбовці, міські та обласні чиновники Донеччини, передає "5 канал".

Символічно, меморіальний камінь полеглим армійцям розташували навпроти схожого меморіального знаку, встановленого на честь загиблих цивільних мешканців за час проведення антитерористичної операції.

"Під час обладнання інженерних позицій зараз тут на Донбасі воїнами української армії було знайдено шолом. Багато років тому він належав воїну, який захищав країну і загинув тут на Донбасі, захищаючи Донбаську землю. І зараз пройшло майже 80 років - воїни Збройних Сил України продовжують захищати Україну вже від російської агресії. Таким чином воїни українських Збройних Сил продовжують справу наших дідів, які захищали рідну землю", - розповів заступник командувача АТО Олег Гуляк.

"Набагато потужніша стала, набагато більше забезпечення, зброя, управління - все покращилося. Нам ця війна дала багато досвіду. І за рахунок цього наша армія зросла", - зазначає військовий Руслан Уфімцев. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Українські військові провели спільні навчання з ВМС США: що відпрацювали – фотогалерея

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Втеча Саакашвілі: Луценко розповів, чому правоохоронці не стріляли на ураження
Наступний матеріал
Боєць 72-ї бригади: для більшості українців війна знаходиться далеко
Loading...