Обікрали ялинку у Черкасах
Обікрали ялинку у Черкасах 5 канал

У Черкасах з новорічної ялинки поцупили іграшки

Кошти на прикрашення новорічного дерева тривалий час збирали тамтешні студенти

У Черкасах невідомі поцупили іграшки з новорічної ялинки. Раніше її прикрасили студенти, а іграшки купували власним коштом, передає "5 канал". 

Аби зібрати гроші, студенти влаштовували акції та ярмарки. Загалом вдалося заробити дві тисячі гривень, на які купили іграшки та прикрасили ними новорічне дерево. А вже наступного дня, коли прийшли до університету, більшості прикрас вже не було. Лишилися тільки на верхівці, куди очевидно, зловмисники просто не дотягнулися.

На нові іграшки коштів у молоді немає. В поліцію студенти заяву про крадіжку не подавали. Кажуть: не вірять у те, що крадіїв вдасться знайти.

"Були гарні новорічні іграшки. Ми їх прив’язували стрічками, але люди в нас розумні – вони їх повідрізали, щоб забрати собі додому. Ми самі збирали кошти для того, щоб прикрасити нашу новорічну ялинку", - розповідає голова студентської ради Юлія Нечипоренко.

"Ялинка була красиво прикрашена, але, на жаль, у нас люди такі…Я не знаю, куди можна повісити ті великі кулі ЧНУ. Нам дуже шкода", - додає студентка Марина Красюк. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Чарівне перевтілення: У мережі з'явилися фото оновленої новорічної ялинки в Києві

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Тато-клуби, психологи, арт-терапія: як в Івано-Франківську допомагають переселенцям та бійцям
Наступний матеріал
"Боремося, аби вберегти зір": з АТО до Дніпра літаками доправили поранених бійців
Loading...