Російський культурний центр у Львові
Російський культурний центр у Львові Львівська обласна рада

"Антиукраїнське кубло": у Львові примусово виселили з приміщення Російський культурний центр

За словами чиновників, центр більше 10 років незаконно займав комунальне приміщення, при цьому не відображав справжньої позиції етнічних росіян у Львові

Російський культурний центр у Львові примусово виселили з комунального приміщення, адже самостійно він виселятися не хотів, передає "5 канал". Виконуючи рішення Львівського апеляційного господарського суду, виконавча служба регіонального управління юстиції винесла речі культурного центру та змінила замки у дверях. Таке рішення підтримали не всі.

"Це непродуманий акт рішення місцевої влади, тому що вони позбавили нас можливості спілкуватися між собою. Збирати наших російськомовних громадян", – вважає голова ГО "Земляцтво ленінградців у Львові "Пітер-клуб" Ігор Корчевський.

За словами чиновників, російський центр більше 10 років незаконно займав комунальне приміщення, при цьому не відображав справжньої позиції етнічних росіян у Львові. Також у будівлі виявили антиукраїнські газети. Господар звільненого приміщення – Львівська обласна рада – планує передати його громадській організації, яка опікується бійцями АТО.

"Ці структури, які тут перебували, мали час на добровільне залишення цього приміщення, але до п'ятниці (28 квітня – 5.UA) включно вони цього не зробили. Вони не виконали рішення суду… Ці люди, які перебувають тут, вони не відображають думку російської громади в місті Львові. Це було антиукраїнське кубло", – прокоментував ситуацію заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк.

Дивіться також: Український культурний центр у Естонії створює справжню живу книг – сюжет

Дивіться також фотогалерею на тему:

На Львівщині у храмі УГКЦ намалювали палаючого в пеклі Путіна – фоторепортаж

Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска
Путін фреска

Попередній матеріал
В ОРДЛО "горлівські" й "донецькі" кримінальні клани почали розбірки за владу та ресурси – ГУР
Наступний матеріал
У сторони захисту Януковича простежується дисбаланс у поведінці – психолог
Loading...