Військове телебачення України

"Трохи покошмарили, а зараз нудьгуємо": на фронті нарешті тиша

Тихіше стало зокрема довкола Новотроїцького і Верхньоторецького на Донеччині

Цілковита тиша – від початку доби на передовій не пролунало жодного обстрілу. Про це "5 каналу" повідомили у штабі АТО. Напередодні на фронті – теж без втрат, поранених і важкої зброї. Лише на Донеччині були винятково поодинокі провокативні обстріли з боку терористів.

Про зменшення кількості обстрілів повідомляють і самі вояки, що стоять на передовій. Зокрема кажуть – після оголошення минулого тижня так званого "шкільного перемир'я" окупанти стали значно менше стріляти по них. Тихіше стало зокрема довкола Новотроїцького і Верхньоторецького на Донеччині. Армійці наказу про перемир'я теж дотримуються.

"Кількість обстрілів дуже зменшилася. Останні дні не чути ні єдиного пострілу на цих позиціях. Біля Авдіївки продовжуються обстріли. Особливо вночі, багато обстрілів під ранок. У нас більш-менш спокійно в даний момент", – розповідає військовослужбовець на позиціях біля Верхньоторецького Олександр.

Під Новотроїцьким ситуація аналогічна. "Як приїхали, то два дні нас тут трошки вони покошмарили, з СПГ і з мінометів. Але нічого, потому затихли. Зараз нудьгуємо", – каже боєць Володимир. А от Руслан додає: "Наразі обстановка стабільно тиха. Противник починаючи з 16 числа припинив агресивні дії. Містами були провокації, але ми на них не піддаємося і дотримуємося умов перемир'я".

Втім, попри тишу саме в цих районах, Україна ініціювала проведення 31 серпня відеоконференції Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у зв'язку з недотриманням режиму припинення вогню з боку окупантів ОРДЛО.

Попередній матеріал
Хто виживає на дні океану: вчені отримали унікальні кадри з дна Маріанського жолобу – відео
Наступний матеріал
Презентація спецпроекту "Російські приватні військові компанії: гарматне м'ясо ФСБ для Донбасу та Сирії"
Loading...