Святкові трамваї в Одесі
Святкові трамваї в Одесі 5 канал

Парад трамваїв в Одесі: чим дивували містян "повелителі колій"

В Одесі відбувся святковий парад трамваїв. Протягом всього шляху для пасажирів співав справжній вертеп, а дітей пригощали солодощами. Охочих почути пісні виявилося настільки багато, що люди просто не вміщалися у вагонах

Перед святковим трамвайним парадом останні приготування: колядники готуються до виступів, водії отримують вказівки. Нині вони Снігурки та Діди Морози. 

"У дитинстві мріяв! Ще з 12 років подобалися трамваї. Коли мені виповнився 21 рік, пішов водієм, здійснив свою мрію. Прикрасив трамвай світлодіодними стрічками, гірлянди висять. На моєму вагоні ще й дощики закріплені висять – це такий новорічний настрій", – розповідає водій трамваю Євген Співак.

До виїзду готується цілий десант: у п'яти святково вбраних вагонах – майже 60 людей. На пасажирів святкового трамвая у вагоні вже чекає вертеп, який не лише співає колядки, а й роздає подарунки містянам та гостям Одеси.

Маршрут у кожного трамвая свій, щоб охопити всі райони міста та потішити якомога більше людей, адже чути колядників навіть на вулиці.

"Ми з кінцевої зупинки їдемо. Було, звісно, чудово! Шкода, що маленький дуже, оскільки не всі вмістилися. Великий натовп, проте ми були в епіцентрі, руками помахали. Мені дуже сподобалося", – розповіла одеситка Ганна Табашненко.

Ще в одному вагоні пасажирів тішить дитячий хор. Переважно співають церковні колядки.

Святкові трамваї каталися містом три години поспіль. На великих зупинках Дід Морози робили музичні паузи, щоб колядники вийшли на вулицю заспівати для тих, хто до вагонів так і не зміг потрапити.

Завершився парад святковим концертом. Учасники дійства – і хористи, і водії разом привітали містян та гостей Одеси з Різдвом. Піснями та танцями.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Львові влаштували передноворічний забіг Сант – ФОТО

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО Олександра Мотузяника – відео
Наступний матеріал
У міськраді – манекени: чому Черкаси у Новий рік без бюджету потрапили
Loading...