Аварія на перегонах, Кривий Ріг
Аварія на перегонах, Кривий Ріг Первый криворожский

Трагедія на автоперегонах у Кривому Розі: 10-річна дитина потрапила до реанімації

Крім того, ще троє глядачів шоу постраждали

У Кривому Розі під час перегонів автівка влетіла у натовп людей. За уточненими даними поліції, внаслідок цього постраждали чотири людини – двоє дорослих та двоє дітей.

Стан однієї дитини, яка постраждала внаслідок інциденту на перегонах у Кривому Розі, лікарі оцінюють як тяжкий. Нині 10-річна дівчинка з черепно-мозковою травмою перебуває у реанімації в дитячий лікарні міста. Водночас, життю другої дитини (це хлопчик) нічого не загрожує.

"Серед дітей, хлопчик був з нетяжкими травмами шпиталізований, а дівчинка – у тяжкому стані", – розповідає диспетчер "швидкої допомоги" Дарина Вітряк.

Жінка, яка також опинилася на лікарняному ліжку, отримала ушкодження стегна. Її обстежують травматологи.

"Жінка приблизно 55 років. Оглянули у повному обсязі. Запропонували шпиталізувати до нашого травматологічного відділення. Вона відмовилася і була доправлена бригадою "швидкої" у травматологію за місцем проживання", – коментує зав. відділення Криворізької міської лікарні №2 Володимир Степанов.

Ще один потерпілий хлопець до лікарні не звертався, а від шпиталізації відмовився. 

Як інформував 5.UA, 27 жовтня у Кривому Розі під час перегонів на виживання автомобіль одного з каскадерів вилетів у натовп. Водій саме виконував трюки на машині. Попередньо, в нього відмовили гальма. За останніми даними, постраждали четверо – дві дитини та двоє дорослих. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

ФОТО: У Нью-Йорку автівка на повній швидкості в'їхала у натовп людей

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Королева у розпачі: помер останній коргі Єлизавети ІІ
Наступний матеріал
В аеропорту Одеси під час зльоту задимів літак, пасажирів евакуювали
Loading...