Олег Синютка
Олег Синютка відкриті джерела

Синютка звернувся до Садового щодо дебатів – що пропонує

У Львові другий тур місцевих виборів відбудеться 22 листопада

Олег Синютка звернувся до Андрія Садового з пропозицією допомогти телекомпаніям організувати дебати, щоб уникнути порушення ними закону.

Про це йдеться у листі, який народний депутат, кандидат на голову Львівської ОТГ направив міському голові Львова Андрію Садовому. Про це повідомили у пресслужбі Львівської територіальної організації "Європейської солідарності".

У листі йдеться, що новий Виборчий кодекс України (зокрема ст. 49) встановлює чіткі вимоги до будь–якої форми передвиборчої агітації у ЗМІ, в т. ч. й до передач телерадіокомпаній у формі дебатів. Запропонований суспільним мовником формат передачі не відповідає таким вимогам.

"Разом з тим хочу звернути вашу увагу на зацікавлення інших телерадіокомпаній у проведенні дебатів між кандидатами на посаду голови Львівської ОТГ. Прошу, отже, розглянути мою пропозицію зорганізувати такі дебати у співпраці з іншими телерадіокомпаніями, що, напевно, сприятиме процесу ознайомлення мешканців нашого міста з моєю програмою та моїм бачення розвитку міста. Мій штаб готовий посприяти такій ініціативі", – написав Олег Синютка.

Окрім цього, Синютка зазначив, що нардеп України від "ЄС", журналіст та медіаменеджер Микола Княжицький уже висловив свою готовність допомогти в організації теледебатів відповідно до вимог законодавства. Кандидат запропонував Андрію Садовому також делегувати свого представника та спільними зусиллями долучитися до організації теледебатів без порушення закону задля чесної та відкритої публічної дискусії між нами, на яку чекають усі мешканці Львова.

Нагадаємо, у Львові другий тур місцевих виборів відбудеться 22 листопада. За посаду мера міста змагатимуться народний депутат Олег Синютка та чинний очільник Львова Андрій Садовий.

Напередодні кандидат Олег Синютка звернувся до редакції львівської регіональної дирекції  АТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" з листом, де зазначив, що пропозиція телеканалу "UA: Львів" та описаний у ній формат телепередачі, не відповідають вимогам ст. 49 Виборчого кодексу України. Відтак проведення дебатів у такому форматі є прямим порушенням закону.

Попередній матеріал
Херсон ризикує потрапити до "червоної" зони карантину через різке збільшення хворих на коронавірус
Наступний матеріал
Пандемія COVID-19: у Польщі закривають школи, заклади торгівлі та кінотеатри
Loading...