Старі "нові" гусениці: що відомо про розкрадання на Житомирському бронетанковому заводі

Правоохоронці вже провели обшуки на складах та офісах Житомирського бронетанкового, а також у Харкові, де виробляють деталі для БМП

Посадовців Житомирського бронетанкового заводу підозрюють у розтраті державних коштів. Про це повідомляють у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону.

"Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розтрати державних коштів службовими особами ДП "Житомирський бронетанковий завод" із зловживанням службовим становищем", - йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, йдеться про кошти, виділені з держбюджету на ремонт бойових машин піхоти.

Правоохоронці відкрили провадження за ч.3 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Напередодні, 22 червня, були проведені обшуки на складах та в офісах Житомирського бронетанкового.

"У ході обшуків виявлено гусеничні комплекти, поставлені ТОВ "Науково-виробнича компанія "Нова" та документи щодо їх поставки", - уточнили в прокуратурі.

Там також повідомили: під виглядом "нових" гусеничних комплектів до бойових машин піхоти постачались ті, які раніше перебували у використанні, та ринкова вартість яких відповідно нижча, ніж передбачено договором.

Крім цього, одночасно проведено 5 обшуків у Житомирі та Харкові, зокрема, за місцем знаходження виробничих потужностей ТОВ "НВК НОВА", а також за місцем проживання його керівників.

Наразі подано клопотання про призначення комплексної товарознавчої експертизи та експертизи металів і сплавів для встановлення категорійності гусеничних комплектів, їх відповідність встановленим параметрам, якості сталі та ринковій вартості.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Опанувати танки: бійці на Луганщині вчаться бути "бронеснайперами" – ФОТО

Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/

Попередній матеріал
"Готові віддати негідників їх Родінє": Геращенко про обмін заручниками з РФ
Наступний матеріал
"Мені було боляче кожного дня": Джоні Депп шокував відвертою розповіддю про розлучення