Олена Зайцева
Олена Зайцева 5 канал

Смертельна ДТП у Харкові: автошколу, де Зайцевій видали права, можуть закрити

Перевірка журналу відвідування показала, що учасниця аварії регулярно прогулювала заняття

У Харкові можуть закрити автошколу, яка видала права Олені Зайцевій – одній з підозрюваних у вчиненні смертельної ДТП восени 2017.

Результати перевірки автошколи показали, що під час свого навчання учасниця ДТП регулярно прогулювала заняття, пише "depo. Харків" із посиланням на поліцію Харківської області.

"У період з 15 листопада по 15 грудня були направлені запити голові Державної акредитаційної комісії, начальнику регіонального сервісу МВС та голові Держакредитаційної комісії головного сервісного центру МВС з метою вирішення питання про позбавлення автошколи сертифіката про державну акредитацію. Відповідь від цих організацій ще не отримали", — уточнили в поліції.

Так, у журналах відвідування учнів зазначено, що Зайцева була відсутня на п'яти заняттях у жовтні і листопаді 2015, але була присутня 9 жовтня, що суперечить довідці Держприкордонслужби, згідно з якою вона перебувала за кордоном.

"Згідно з інформацією регіонального сервісного центру МВС у Харківській області, підозрюваній видали посвідчення водія на право користування транспортними засобами категорії "B" 5 грудня 2015. Згідно з інформацією Міністерства освіти і науки України, інформацію про атестацію автошколи не виявлено", — зазначили в ЗМІ.

Таким чином, ця автошкола не має ліцензії на освітню діяльність і не є установою професійної освіти, "не має права видавати документи державного зразка і не підпорядковується Міністерству освіти і науки".

Обшуки в автошколі провели ще на початку вересня минулого року.

Нагадаємо, під час слухання справи про смертельне ДТП суд долучив до матеріалів провадження дані нової автотехнічної експертизи швидкості руху Lexus Олени Зайцевої.

Попередній матеріал
Найекономічніше у світі авто: який вигляд має та у скільки обійдеться – фото
Наступний матеріал
Варфоломій закликав голів автокефальних Церков визнати ПЦУ
Loading...

ДТП у Харкові: нова експертиза засвідчила, що Зайцева перевищила швидкість у 100 км/год

Страшна ДТП у Харкові: суд залишив Зайцеву та Дронова за ґратами ще на 2 місяці

"Укрзалізниця" запускає новий потяг на Донбас

На Харківщині у зашморгу знайшли 10-річного хлопчика

Авто перекинулося на дах: у Польщі українець втрапив у ДТП – фото, відео

У Харкові зарізали двох іноземних студенток