Вінниця, громадський транспорт

Ще в одному місті України здорожчає громадський транспорт

  Вартість разової поїздки зросте на 20-25%

  Уже з осені цьогоріч у Вінниці проїзд у громадському транспорті подорожчає на 20-25%. Проект відповідного рішення оприлюднили на офіційному сайті Вінницької міськради.

  "Враховуючи звернення КП "Вінницька транспортна компанія", виконавчий комітет міської ради вирішив встановити для КП "Вінницька транспортна компанія" – тарифи на послуги з перевезення

  • 1 пасажира у міському електротранспорті (трамвай, тролейбус) в розмірі 4,00 грн;
  • 1 пасажира у міському автобусі на маршрутах загального користування, які здійснюються у звичайному режимі руху, в розмірі 5,00 грн", - йдеться у тексті документа.

  Таким чином, загалом вартість разової поїздки зростає на 1 грн від попередньої ціни, тобто на 20-25%.

  Зауважимо, що з 1 липня у Вінниці подорожчав проїзд у маршрутках. Нині він коштує 5 грн на коротких ("під’їзних") маршрутах і 6 грн – на довгих, магістральних. Вартість нічних маршрутних таксі дорівнює 8 грн. Пільговики і надалі мають право безоплатного проїзду, а школярі до 6-го класу можуть їздити за півціни.

  Проїзні квитки

  Крім того, міська рада планує встановити нові ціни на місячні проїзні квитки у міському транспорті. Зокрема, на проїзд у трамваї, тролейбусі чи автобусі вартість проїзного становитиме 300 грн, 150 грн – для студентів і 100 грн – для школярів.

  Проїзний на два види транспорту коштуватиме 340 грн для дорослих, 170 грн та 110 грн для студентів та молоді відповідно.

  Передбачено й проїзний для трьох видів транспорту. Його вартість планують встановити на рівні 500 грн. Але тут пільгових проїзних для студентів та учнів не передбачено.

  Нові ціни на проїзд у міському громадському транспорті планують ввести вже з 1 вересня.

  Як відомо, у Києві з 14 липня 2018 року набули чинності нові тарифи на проїзд у громадському транспорті, а саме: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці. Детальніше - дивіться за посиланням

  Попередній матеріал
  Сила кохання: археологи знайшли унікальну могилу з чоловіком і жінкою, які обіймаються – фото
  Наступний матеріал
  Похолодання вже близько: синоптики попереджають про погіршення погоди