5 канал

"Ще у 2014 дратував сепаратистів": У Кропивницькому підняли бойовий прапор з ДАПу

Відтепер стяг, який став символом мужності, підніматимуть двічі на рік: на День прапора України та у день народження військової частини

Бойовий прапор, що його рівно три роки тому "кіборги" встановили на Донецькому летовищі, підняли у Кропивницькому. Урочисте підняття синьо-жовтого стяга на території військової частини доручили трьом спецпризначенцям, які боронили аеропорт, передає "5 канал".

Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, адже під час оборони Донецького аеропорту 3-й окремий полк спеціального призначення ЗСУ втратив п'ятьох своїх бійців. Відтепер це знамено, яке стало символом української мужності, підніматимуть двічі на рік: на День прапора України 23 серпня та у день народження військової частини – 4 жовтня.

"По всьому терміналу висіли прапори, просто цей ми вивісили на балконі, щоб його було видно всюди. Постійно намагалися його збити сепаратисти – мінометами, снайпера, їх це дуже дратувало, а нам це було в радість", – згадує військовослужбовець 3-го полку.

"Якщо ми пам'ятаємо ті часи, навіть телебачення, особливо з тієї сторони показувало "ми захопили літовище, ми його контролюємо". Тобто в них майже кожного дня були такі посили, що все – вони володіють. Але цей прапор дає змогу побачить, що це дійсно є неправдою", – розповів офіцер відділення по роботі з особовим складом 3-го полку Валерій Голубенко.

Дивіться також фотогалерею на тему:

Синьо-жовті урочистості: День державного прапора України у Львові – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Прокидайся, Україно": Посольство США креативно привітало Україну з Днем Незалежності
Наступний матеріал
Незважаючи на ризик для життя: історія волонтера, що пошила 600 прапорів для бійців АТО
Loading...