YouTube / TGorlovka.com

Серед населення окупованих територій зростає рівень невдоволення через низькі зарплати – ІС

За даними військових експертів, соціальна допомога у вигляді продуктів харчування та предметів першої необхідності надається тільки інвалідам та одиноким матерям

Місцеві жителі в окупації незадоволені отриманням низької зарплати, повідомили джерела в ОРДЛО. Серед жителів тимчасово окупованих міст Донбасу: Торез, Єнакієве, Горлівка посилюється соціальна напруженість через низьку заробітну плату працівників бюджетної сфери, де середня заробітна плата становить 5-7 тисяч рублів (2,5-3,5 тис. грн, – 5.UA).

Про це йдеться у зведенні групи "Інформаційний спротив", пише LIGA.net.

"У зв'язку з цим місцеві жителі неодноразово зверталися до профспілкових організацій і "окупаційної влади" з вимогами підвищити заробітну плату, але отримували і отримують відповідь, що дана ситуація не може бути дозволена через брак коштів "через стан війни", – зазначається в повідомленні.

За даними військових експертів, соціальна допомога у вигляді продуктів харчування та предметів першої необхідності надається тільки інвалідам та одиноким матерям.

"Дана ситуація змушує працездатну частину населення вступати до лав 1-го АК (армійського корпусу – 5.UA), що активно підтримується окупантами", – уточнюється в повідомленні.

Джерела LIGA.net уточнили, що матері-одиначки отримують допомогу в сумі одну тисячу рублів (близько 450 грн), Оклад вчителя в середньому становить сім тисяч рублів без надбавок, медсестри – п'ять тис рублів, продавця – 3,5 тис. рублів, проте співробітники так званої поліції отримують зарплату від 12 тис рублів (близько 6 тис. грн).

"На такі гроші вижити практично неможливо, тому багато, хто може, оформляють паралельно українські виплати", – сказала луганчанка Марина, ім'я якої змінено з метою безпеки.

Попередній матеріал
"З'явився ще один спосіб тиску на нас": бойовики ввели нові правила виїзду з окупованих територій
Наступний матеріал
Реінтеграція ОРДЛО: яке питання стане ключовим на зустрічі в "нормандському форматі" у Берліні

У Кишиневі пояснили, чому молдовські найманці їдуть на Донбас воювати за "Л/ДНР"

"Злив" секретних даних спостерігачів ОБСЄ спецслужбам Росії – реакція МЗС

В ОБСЄ прокоментували "злив" даних моніторингової місії ФСБ Росії

Кулемети не замовкають: бійці ООС розповіли, до яких провокацій вдається ворог поблизу Гнутового

Планують відступити: бійці ООС помітили, що ворог готується залишити селище Петрівське

Канадський міністр навідалася на Донбас – про що говорили із Наєвим