5 канал

Руйнівний смерч: як негода на Луганщині вдарила

Найбільше від негоди постраждало Сватове – тут без світла досі лишаються кілька вулиць. Дахів немає – шифер позривав дикий вихор

Рятувальники досі ліквідовують наслідки смерчу, який вирував на Луганщині у ніч проти середи, 13 вересня. Негода залишила без дахів близько тисячі будинків та адміністративних будівель. Повалено чимало дерев, передає кореспондент "5 каналу".

Як стало відомо, від негоди найбільше постраждало Сватове. Кілька вулиць досі залишаються без електрики та водопостачання. Електричні дроти розкидані по місту, тож, щоб уникнути враження струмом, живлення відімкнули.

"Смерч такий пройшов, що познімало шифер з дахів, сараїв, домів, з парканів познімало шифер. Усе це летіло. Дерева з корінням повиривало. У мене особисто яблуню з коренем видрало", – розповідає мешканка Сватового Світлана Буньо.

Нині по місту і досі працюють бригади рятувальників. Деякі відновлюють пошкоджені оселі самотужки.

"Розтягуємо завали, ті дерева, які перегородили будь-які дороги. Сьогодні дороги повинні бути відкритими. Особовий склад інспекції у нас працює для обстеження пошкоджених будинків – фотофіксація", – коментує начальник міськрайонного відділу ДСНС Іван Борзило.

Окрім Сватового, негода вирувала ще у дев'яти населених пунктах. Зокрема, кожен третій будинок постраждав у селі Райгородка. Дах зірвало з місцевої школи, навчальний процес там призупинили. Загальну суму збитків нині підраховують.

"50% – зовсім знятий шифер, інший – пошкоджений. Загалом стеля практично протікає у більшості класних кімнат. Добре, що дощу немає. Якщо б цей дощ був довший, то ясно, що попадала б і стеля", – зазначає директор Райгородської школи Наталія Грабко. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"І пляжів не треба": як Луцьк та Львів накрила неймовірна злива – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кондоліза Райс: Використовуйте санкції проти РФ для свого розвитку
Наступний матеріал
ДТП із Шуфричем на Bentley: медики детально розповіли про стан постраждалого
Loading...