5 канал

Рятуватимуть у Бостоні: 3-річна Даринка, що підпалила себе, вилетіла до США

17 липня трирічна Даринка з Мелітополя, граючись із сірниками, підпалила себе й зазнала опіків 70% шкіри

Рятувати маленьку Даринку прилетіли лікарі з Бостона. Їх вразила історія дівчинки. Нині головне питання, чи витримає пацієнтка переліт за океан. Запорізькі лікарі кажуть, що зробили для неї все можливе. Сподіваються, що американські колеги здатні на більше.

"Давайте дивитися на реалії життя, на наше фінансування, на наше забезпечення апаратурою. Це небо і земля, у порівнянні. Ми про це можемо тільки мріяти", - пояснює в.о. керівника лікарні №5 Запоріжжя Олег Великий.

70% шкіри Даринки вкрито глибокими опіками. Запорізькі хірурги зробили вже чотири операції з пересадки шкіри. Лише після цього стан дитини трохи поліпшився.

"Два дні тому вона взагалі в одну точку дивилася. Їй кажеш "Даша, Даша", а вона мовчить. Не чула. Тепер почала оговтуватися. Реагує на мій голос та голос дружини", - каже батько постраждалої Юрій Яковлев.

Медики кажуть, що стан дитини залишається вкрай тяжким.

"Учора була зроблена остання з наших операцій. Без них дитина просто не вижила б. Прибрали некротизовані тканини. Пересаджували замінники шкіри та ксеношкіру", - каже Олег Великий.

Рішення американських комбустіологів - так називають спеціалістів із лікування опіків - батьки Даринки чекали дві години. Їхній вердикт вселяє оптимізм: дівчинка здатна витримати переліт до Америки.

Більше про стан дитини американці - ані слова. У супроводі мами та іноземних медиків дівчинку доправляють до аеропорту. Звідти її спеціальним літаком транспортують до клініки у Бостоні.

Михайло Воронов, Олексій Кудряш, Запоріжжя, "5 канал"

Попередній матеріал
3000 бійців "Залізної бригади" повернулися з АТО: як зустрічали героїв
Наступний матеріал
"Поліцейська академія": як під Маріуполем найкращі копи цілі вражають