Екстремальний рекорд у Дніпрі
Екстремальний рекорд у Дніпрі 5 канал

100 метрів над Дніпром: екстремали встановили рекорд між хмарочосами – фото, відео

Під час тренування у спортсменів було кілька невдалих спроб – зривалися, проте рятував страхувальний трос

Екстремальний рекорд встановили двоє дніпрян. Вони пройшли по стропі, натягнутій між двома хмарочосами, на висоті 94 метрів – це рівень 28 поверху. Про таке повідомляє "5 канал". 

Відстань від однієї вежі до іншої – 63 метри. Здолали її спортсмени Дніпровської асоціації екстремальних видів спорту – Станіслав Панюта та Костянтин Карноза. І таким чином вони встановили новий рекорд України з Urban High Line, побивши свій власний – попередній.

Торік екстремали йшли по стропі двома поверхами нижче – на висоті 88 метрів. Перед фіксацією рекорду в реальних умовах спортсмени тренувалися лише кілька годин. За цей час у них було кілька невдалих спроб – зривалися, проте рятував страхувальний трос.

"Не було впевненості в тому, що одразу вийде пройти без зривів. На таку дистанцію ми ходили, проте на більш низьких висотах, на інших об’єктах. Важко зімітувати такі умови", – розповідає рекордсмен Станіслав Панюта.

"Сьогодні було важко. Проте сьогодні в нас справді така відстань і така висота, до якої ми абсолютно не звикли, і яка для нас є гарним випробуванням", – додає інший рекордсмен Костянтин Карноза.

За подією спостерігали, як з землі, так із дахів хмарочосів. Наступного року спортсмени обіцяють встановити новий рекорд, якщо знайдуть у Дніпрі ще вищі хмарочоси.

Екстремальний рекорд: у Дніпрі відчайдухи подолали 100 метрів між хмарочосами – ФОТО

Попередній матеріал
Гопко пояснила, чому закон про дипслужбу – на паузі
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони – відео