Зустріч в Маріуполі
Зустріч в Маріуполі Метінвест

Протягом року "Метінвест" витратив на соціальні проекти в Маріуполі понад 150 млн грн

  А інвестиції в екологію, за даними компанії, перевищили 1,4 млрд грн

  Генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков і міський голова Маріуполя Вадим Бойченко зустрілися з громадськістю міста, щоб обговорити внесок компанії в розвиток міста. У 2018 році тільки на соціальні проекти в Маріуполі компанія виділила понад 150 млн грн, а інвестиції в екологію перевищили 1,4 млрд грн, передає прес-служба компанії.

  У ході зустрічі з громадськими діячами Юрій Риженков зазначив, що цього року основний акцент в інвестиціях був зроблений на великі інфраструктурні об'єкти та соціальну сферу. Так, у 2018 році на розвиток охорони здоров'я група спрямувала понад 16 млн грн, в освіту – близько 20 млн грн. Подарунок жителям до 240-річчя Маріуполя – допомога в реконструкції Театрального скверу і сучасний європейський фонтан – коштував "Метінвесту" понад 35 млн грн.

  Основні інвестиції в Маріуполі йдуть на модернізацію ММК ім. Ілліча та "Азовсталі": в 2018 році на розвиток меткомбінатів було витрачено понад 12,5 млрд грн. Із масштабних проектів – будівництво машини безперервного лиття заготовок №4 на ММК ім. Ілліча (бюджет проекту – понад 4 млрд грн), реконструкція доменної печі №3 на "Азовсталі" (2,5 млрд грн) і реконструкція прокатного стану "1700" на ММК ім. Ілліча (2,3 млрд грн).

  Наголошується, що обов'язкова стаття витрат для "Метінвесту" – це екологія. У 2018 році інвестиції в цьому напрямку зросли в 2,3 рази та склали понад 1,4 млрд грн. Ключові проекти – реконструкція аглофабрики ММК ім. Ілліча та капітальні ремонти доменних печей №2, 3, 4 і 5.

  Генеральний директор "Метінвесту" заявив: "Ми хочемо, щоб люди пишалися своєю професією та містом, в якому вони живуть. Уже 6 років ми регулярно зустрічаємося з жителями Маріуполя і розповідаємо їм про те, як модернізуємо наші потужності, що робимо для поліпшення екології в місті. А 3 роки тому ми змінили формат співпраці з Маріуполем і в соціальній сфері. І сьогодні разом з муніципалітетом, міжнародними донорами та бізнесом ми вже консолідуємо значно більше ресурсів на розвиток міста.

  У 2019 Маріуполь чекає ціла низка важливих змін. Продовжиться активна модернізація комбінатів, а також реалізація великих міських інфраструктурних проектів. У ході зустрічі була також представлена ​​нова стратегія роботи громадського союзу "Зелений центр "Метінвест"; вектор наступного року – на стійкий "зелений" розвиток і екологічне виховання молоді.

  Попередній матеріал
  Росія нарощує сили біля українських кордонів – розвідка
  Наступний матеріал
  "Чистки" тривають: в Донецьку заарештували заступника "Ташкента" – журналіст
  Теги:
  Loading...