http://retus.com.ua

Промисловці звернулися до прем'єра через ситуацію із залізничними вантажоперевезеннями

  Гострий дефіцит вантажних вагонів і тягового складу "Укрзалізниці" стримують розвиток української економіки, її транзитного та експортного потенціалу, акцентують автори звернення

  Питання оцінки діяльності в. о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова і ситуації в держкомпанії необхідно розглянути на засіданні Кабінету Міністрів у присутності представників найбільших галузевих об'єднань української економіки. Про це йдеться в листі, який підписали керівники низки галузевих асоціацій та адресували Прем'єр-міністру Володимирові Гройсману, передає Мінпром з посиланням на текст документа.

  У листі наголошується, що раніше комітет ВР з питань транспорту звернувся до прем'єра з пропозицією розглянути питання щодо ситуації в "УЗ" і ефективності її керівництва на засіданні Кабміну до 1 липня.

  На думку промисловців, присутність на цьому засіданні КМУ представників провідних галузевих об'єднань промисловості та сільського господарства буде сприяти "об'єктивному, всебічному і конструктивному обговоренню проблем, які склалися сьогодні в сфері залізничних вантажоперевезень".

  Залізничний транспорт забезпечує близько 60% усіх вантажоперевезень в Україні ,і його безперебійна робота має критично важливе значення для провідних галузей національної економіки, мовиться у зверненні до Гройсмана.

  Автори докмента нагадують, що восени 2017 року Кравцов обіцяв бізнесу підвищення операційної ефективності "Укрзалізниці", поліпшення якості послуг та ліквідацію корупції в сфері розподілу вантажних вагонів УЗ тощо

  "На жаль, обіцяних змін не відбулося. Ми не тільки своєчасно не отримуємо замовлені вагони, але навіть не отримуємо доступу до тих, за які вже заплатили в рахунок оренди. Вагони простоюють на вузлових станціях, а підприємства продовжують зазнавати збитків, зриваючи терміни виконання своїх контрактів ", – наголошується в листі.

  Таким чином, гострий дефіцит вантажних вагонів і тягового складу "Укрзалізниці" стримують розвиток української економіки, її транзитного та експортного потенціалу, акцентують автори звернення.

  Документ підписали очільники Федерації металургів України – Сергій Біленький, об'єднання "Укрметалургпром" – Олександр Каленков, Союзу хіміків України – Олексій Голубов, асоціації "Укрцемент" – Павло Качур, Української зернової асоціації – Микола Горбачов, асоціації виробників феросплавів УкрФА – Сергій Кудрявцев.

  Попередній матеріал
  Стало відомо звідки надходили інструкції організаторові нападу на табір ромів
  Наступний матеріал
  Забрати в "Інтера" ліцензію: активісти пікетують Нацраду
  Теги: