5 канал

Поверталися із дискотеки – затримали злодіїв: історія відважних студентів

На Житомирщині четверо студентів затримали двох грабіжників, які залізли до сільської хати. Доки хлопці чекали на приїзд поліції, затримана дістала ніж і вдарила одного зі студентів у живіт

На лікарняному ліжку 18-річний Анатолій опинився після інциденту із затриманням злодіїв. Його товариш Олександр розповідає: учотирьох вони поверталися пізно ввечері додому, коли побачили, як у спорожнілій хаті нишпорять хлопець і дівчина.

"Ми так тихенько підійшли, бо видно, як вони вночі світять ліхтариком й запаковують каструлі. Потім дівчина сказала: "Давай ще заліземо в кухню". Вони вибили замок, пішли до кухні. Ми перелізли через паркан, чекали їх за кухнею", – розповідає студент Олександр Іваненко.

Хлопці затримали крадіїв і викликали поліцію. Поки чекали правоохоронців, дівчина вдарила Анатолія ножем.

"Ми сказали: ану підніми руки, чи в карманах нема нічого. Вона підняла руки, ніби ніякого ножа, нічого не було. Стояли спокійно, не звертали на неї уваги, розмовляли, коли все сталося", – каже студент Анатолій Федорчук.

"Поранення серйозне, тому що проникаюче, але при цьому не було пошкоджено великих магістральних судин і кишечника. Йому пощастило", – констатує завідувач хірургічного відділення Коростенської районної лікарні Віктор Машталер.

Відважним друзям-студентам поліцейські вручили грамоти і подарунки.

"Довели, що в нас є ще патріоти, які готові виконати свій обов'язок. З часом, коли вони підростуть, можливо, захочуть стати до лав Національної поліції. Ми будемо раді бачити в наших лавах таких героїв", – каже начальник ГУ НП у Житомирській області В’ячеслав Печененко.

Нині 18-ти річна підозрювана перебуває під вартою. Їй та 17-ти річному спільнику висунули обвинувачення у крадіжці. Окрім того, дівчині закидають ще й замах на вбивство.

Оксана Трокоз, Олександр Мельничук, Житомирська область, "5 канал" 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У спальному районі столиці пограбували банк – фотогалерея

Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку

Попередній матеріал
"Гра м'язами" спецслужб РФ: що відбувається в окупованому Луганську
Наступний матеріал
Волинський і донецький ВНЗ виступили проти закону про декомунізацію
Loading...