КПВВ відкриті джерела

Після деокупації ОРДЛО звідти виїдуть близько 100 тисяч людей, причетних до тероризму – Гримчак

Експерт розповів, як українська влада буде "очищувати" Донбас після визволення від російсько-окупаційних військ

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Час.Підсумки дня" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак.

Він сказав: "Думаю, що десь біля 100 тисяч людей виїде з ОРДЛО, частина, скоріш всього, виїде в РФ, частина деінде, це не принципово. Це здебільшого люди, які мають кров на руках, і їхні сім’ї. Всього їх там близько 3 мільйонів – це не так багато. (А решта – 5.UA), згідно з указом, який прийнятий у 2014 році, але не введений підписом Президента, він передбачає, що протягом місяця після опублікування цього закону, будь-яка людина, яка підозрюється або розуміє, що співпрацювала з цими окупаційними прокладками, вона має з’явитися до правоохоронних органів України і дати свідчення". За словами експерта, це фактично місяць на амністію, окрім тяжких злочинів.

Окрім того, Гримчак заяви, що росіяни нині активно будують укріпрайони на кордоні з Україною і пояснив чому: "Російські війська, які стоять на кордоні з Україною. Чим вони займаються останнім часом? Вони будують укріпрайони. Вони будують райони укріплень. Чого? А чи не станеться так, що всі ці хлопці-росіяни, які біля кордону сидять, чи не доведеться їм битися з втікаючими військами. І вони почали будувати на кордоні з України на території ОРДЛО. Це просто так? Від нічого робити?"

Дивіться повне відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
100 кг іржавого металу обвалилося на дитину: в якому стані дитячі майданчики Київщини
Наступний матеріал
"Стріляти з кулемета ДШК нескладно": як проходять бойові злагодження танкістів у Кривому Розі
Loading...