вишкіл військових капеланів
вишкіл військових капеланів 5 канал

Перший "священний вишкіл": чому навчатимуть військових капеланів перед АТО

Чотири десятки священнослужителів тепер служитимуть у Нацгвардії. Вже незабаром військові капелани мають вирушити у зону АТО, тому перед цим їх узялися ознайомлювати з військовою справою.

Святих отців вчитимуть тактичній медицині та співпраці з цивільними в умовах війни, передає "5 канал". 

Серед духівників - отець Олексій Торконяк. Чоловік не один день провів на передовій разом із бійцями. Священнослужитель каже – завжди відчував, що має служити на фронті, тому і вступив до лав нацгвардійців.

"Обрав таку дорогу, щоб допомогти військовим у цей тяжкий час донести слово Боже. (Бійцям бракує) підтримки моральної, іноді потрібна заміна батьків для молодих солдат, друзів, побратимів", - каже капелан Нацгвардії Олексій Торконяк.

Офіційними духовними наставниками бійців Нацгвардії стали 38 священнослужителів різних конфесій. Тепер духівники змінять церковну рясу на військову. Службова форма священиків оливкового кольору. На ній усе справжнє – навіть шеврони.

Перед відправленням у зону АТО військові священики проходять навчальну підготовку на полігоні Нацгвардії.  Збори розпочали спільною молитвою.

Чого навчатимуть військових капеланів – дізнайтеся у сюжеті:

Додамо, що вишкіл капеланів триватиме п'ять днів. Після цього священнослужителі разом із своїми бригадами вирушать на схід.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Квіти і теплі обійми рідних": Із фронту до Одеси повернулися морпіхи - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У StopFake назвали "основні тренди" фейків РФ щодо України – відео
Наступний матеріал
"Хочуть повернути Щастя": ворог стягує сили і планує наступальні операції – армійці