Викрадені Пушкін та Коцюбинський
Викрадені Пушкін та Коцюбинський 5 канал

Пам'ятники знайшлися: поліція Чернігова повернула вкрадених Пушкіна і Коцюбинського

Звідки оперативники отримали інформацію про місцезнаходження погрудь, викрадених у новорічні свята – залишили в таємниці

Чернігову повернули дві скульптури. Бюсти Михайла Коцюбинського та Олександра Пушкіна, що були викрадені у грудні, розшукали поліцейські.

Викрадені Пушкін та Коцюбинський
Викрадені Пушкін та Коцюбинський
Викрадені Пушкін та Коцюбинський
Викрадені Пушкін та Коцюбинський
Викрадені Пушкін та Коцюбинський
Викрадені Пушкін та Коцюбинський

Як повідомляє "5 канал", виявили бронзові погруддя Михайла Коцюбинського та Олександра Пушкіна в мішках. Їх сховали в одному з лісових масивів міста. Звідки оперативники отримали інформацію – залишили в таємниці. Бюсти українського письменника та російського поета залишися непошкодженими. Нині правоохоронці встановлюють осіб, причетних до викрадення.

"Умова повернення цих пам'ятників владі – повне забезпечення їхнього збереження. Це освітлення, камери спостереження, чергування, обладнання із застосуванням новітніх технологічних засобів. Така системна охорона мала бути не тільки біля цих пам'ятників, а й інших. Пам'ятників культури, історичних, які є на території міста і області", – зазначив начальник сектора комунікації ГУ НП у Чернігівській області Сергій Бриль.

Нагадаємо, 18 грудня в Чернігові на Болдиній горі з постаменту зник бюст українського письменника Михайла Коцюбинського. Це бронзова скульптура завважки 100 кілограмів. А 31 числа невідомі викрали в історичній частині міста – Валаху – бронзове погруддя російського поета Олександра Пушкіна. Тоді поліція припускала, що на пам'ятники зазіхнули шукачі металобрухту.

Дивіться також фотогалерею:

Затримано посадовця Чернігівської ОДА, який розкрадав гроші на ремонт соцоб'єктів – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Не бачить нот, але вражає": історія незрячого баяніста та його першого сольного концерту
Наступний матеріал
Тиша – поняття відносне: під Талаківкою "нишпорять" ворожі ДРГ
Loading...