kasa.in.ua

"Океан Ельзи" зобов'язав кафе у Кам'янці-Подільскому безкоштовно пригощали пенсіонерів і бійців АТО

Акції пройде 31 травня 2017 року

Група "Океан Ельзи" змусила заклад громадського харчування у Кам'янці-Подільському цілий день безкоштовно годувати пенсіонерів та учасників АТО через використання імені групи в рекламі закладу. Про це прес-служба групи написала на своїй сторінці в Facebook.

"26 травня в Кам'янці-Подільському був концерт. По дорозі на стадіон побачили цей рекламний борд... Ми були дуже здивовані таким зухвалим використанням нашого імені в рекламі без дозволу. Тому що, чесно кажучи, навіть в нашій країні, де питання виконання закону ніколи не стояли, на жаль, на першому місці, з таким нечасто стикалися. Наші юристи наполягали дати хід справі. Ми ж вирішили, прямо на концерті порадившись з глядачами, жителями міста, дозволити використання цього закладу нашого імені на цій конкретній рекламу за умови, що вони будуть цілий день годувати безкоштовно пенсіонерів та учасників АТО", – йдеться в повідомленні.

Відомо, що таку пропозицію підтримали "всі кілька тисяч глядачів".

Facebook / Океан Ельзи

У прес-службі гурту також повідомили: "Дуже приємно, що зв'язавшись із представниками закладу... ми побачили з їх боку абсолютне розуміння ситуації: вони одразу вибачились, не почали вигадувати або хитрувати, а зізналися, що рекламне агентство надало їм неправдиву інформацію щодо такого розміщення. А головне, що відразу і з радістю погодилися на нашу пропозицію – проведення спеціальної акції у своєму закладі. Ми вдячні власникам, не хочемо тримати на них ніякого зла і хочемо і їм, і всім іншим цим прикладом показати, що потрібно завжди дотримуватися правил, навіть в найдрібніших подробицях". Музиканти зауважили, що на їхню думку, саме з цього і починається "успішна європейська країна".

У повідомленні також йдеться, що акції пройде 31 травня в Кам'янці-Подільскому.

Попередній матеріал
Російські проурядові хакери намагалися зламати пошту засновника "Вконтакті" Дурова
Наступний матеріал
США направили третій авіаносець до берегів Північної Кореї – ЗМІ
Loading...