Александр Хуг - голова СММ ОБСЄ 1492News.com

ОБСЄ зменшила географію патрулювання на Донбасі – тепер фіксують менше обстрілів

Вже п'ятий тиждень поспіль спостерігається зменшення кількості порушення режиму припинення вогню

ОБСЄ зменшила географію патрулювання на сході України, тому фіксуються зменшення кількості обстрілів в зоні бойових дій. Про це заявив під час брифінгу заступник голови Спеціальної моніторингової місії Александр Хуг.

За його словами, вже п'ятий тиждень поспіль спостерігається зменшення кількості порушення режиму припинення вогню. Водночас, Хуг зазначає, що після трагедії 23 квітня, коли на міні підірвався автомобіль і загинув один спостерігач ОБСЄ, а ще двоє були травмовані, – місія ОБСЄ звузила географію патрулювання. А це, за його словами, обмежує якісний моніторинг та фіксацію порушень ведення вогню у зоні бойових дій.

"Це зниження, принаймні частково можна пояснити, що СММ ОБСЄ обмежило патрулювання після інциденту 23 квітня, унаслідок якого загинув наш колега. Обмеження зменшили географію нашого патрулювання, а також призвели до припинення польотів наших безпілотних літальних апаратів середнього радіусу дії. Все це призвело до того, що ми не можемо патрулювати і фіксувати порушення в тому обсязі, в якому ми зазвичай це робили", – розповів заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Александр Хуг.

Дивіться також фотогалерею на тему:

Наслідки ворожого обстрілу мирних мешканців в Авдіївці - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Наразі Україна залишилася з агресором сам на сам – генерал Романенко
Наступний матеріал
Монетизація залишків субсидії: Як отримати готівку за заощаджене тепло
Loading...