ОБСЄ на Донбасі

ОБСЄ: Біля Золотого вибухи сталися просто поруч із патрулем СММ

Патруль СММ ОБСЄ благополучно повернувся на свою базу в Сєвєродонецьку

Північніше від ділянки розведення сил в районі Золотого поруч із патрулем СММ сталися вибухи. Про це йдеться у звіті ОБСЄ.

"Патруль СММ 5 вересня у складі шести співробітників Місії на двох броньованих автомобілях перебував на блокпості ЗСУ, розташованому на автодорозі T1316, приблизно за 400 метрів від північного краю ділянки розведення сил і засобів у районі Золотого. У той момент, як два члени патруля стояли біля автомобілів, а інші перебували всередині автомобілів з відкритими дверима, вони почули 7 вибухів за 150-200 метрів на південно-південний схід. За оцінкою спостерігачів, чотири з цих вибухів сталися через вихідний вогонь із міномета (невстановленого типу), а решта – внаслідок вихідного вогню з озброєння невстановленого типу. Патруль СММ негайно залишив цей район", – йдеться у повідомленні.

Патруль Місії благополучно повернувся на свою базу в Сєвєродонецьку.

У звіті також йдеться про те, що 5 вересня камера СММ у н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська) зафіксувала 9 вибухів, оцінених як розриви гранат, випущених із автоматичного гранатомета за 1,4-1,6 км – усі, за оцінкою, у межах ділянки розведення, а саме: на південь від її північного краю.
Попередній матеріал
Падіння вертольота на Трухановому острові: розпочато кримінальне провадження
Наступний матеріал
Масова акція під Радою: люди вимагають "скасувати вибори за законами Януковича"