foto

Обшуки у Львівській міськраді: СБУ вилучила документи про е-реєстри до дитсадків

  Через перехід на нові бази даних, 7 тисяч дітей потрапили до садочків, а ще 4 тисячі - залишились "поза бортом"

  У понеділок, 4 вересня, у ході проведення обшуків у Львівській міськраді (освітнє управління) співробітники СБУ та Нацполіції вилучили документи, які стосувалось електронної реєстрації дітей до дитячих садочків. Про це повідомила в.о.начальника управління Зоряна Довганик, передає "Укрінформ"

  "Працівникам СБУ в управлінні надали копії наказів, які стосуються відповідальних осіб, копію положення про електронну реєстрацію та копії рішення виконавчого комітету щодо функціонування електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів Львова",- зазначила Довганик.

  За її словами, причиною обшуків могли бути звернення батьків, чиї діти не змогли потрапити до дошкільного навчального закладу. Так, батьки жалілися на невчасну реєстрацію, неповну інформацію в реєстрі через її перенесення зі старих баз.

  Водночас, зі слів Довганик, "щасливчиками", котрі отримали місця у дошкільних установах обласного центру, цього року стали майже 7 тисяч маленьких львів'ян, а ще близько 4 тисяч дітей опинились "поза бортом".

  Як стало відомо, електронні заявки цих дітей перереєстровуються на наступний навчальний рік. Крім того, нині в управлінні працюють над створенням груп короткого перебування дітей у садках. Зокрема, малюки зможуть відвідувати садочок у першій або у другій половині дня.

  Попередній матеріал
  "Напрацювали за час війни": у центрі "Десна" стартували школи для саперів й снайперів
  Наступний матеріал
  2018-й мають намір оголосити роком культурної спадщини – Нищук
  Loading...