5 канал

На руках через усе село несли: на Житомирщині прощалися з 22-річним командиром

На Житомирщині попрощалися із десантником 95-ї десантно-штурмової бригади Сергієм Ковнацьким. 22-річний командир відділення загинув від кулі снайпера поблизу Донецька. Поховали десантника з військовими почестями

Попрощатися з 22-річним загиблим героєм прийшла майже сотня односельців. Зібралися родичі та побратими. Життя Сергія Ковнацького забрала куля ворожого снайпера.

"40 хвилин залишалося на вишці пробути, і його снайпер "зняв". Підбігли всі, але ж ви бачили, куля влучила у лоба, вирвало задню частину (голови). Шансів не було", – каже мати загиблого Світлана Ковнацька.

Сергій отримав цілком мирну професію – машиніст трактора, але не зміг залишатися осторонь, коли у країні йде війна.

"Сергій підписав контракт 28 квітня 2016 року. Майже два роки служив за контрактом, о 9:20 в неділю 25 березня загинув від ворожого пострілу снайпера", – розповідає військовий комісар Пулинського районного військового комісаріату Віктор Тичина.

5 канал

Сергій чотири місяці приховував від рідних, що воює в зоні АТО. Хлопець розповідав, що служить на полігоні у Миколаєві, а вже за місяць рідні чекали його повернення зі служби.

"Через два місяці він сказав: "Мам, я прийду, будемо весілля гуляти". Говорила йому, чи не потрібно готуватися, а він відповідав: "Ні, мам, я все сам зроблю". Він такий хлопчик був. Боже, чому забрали моє дитя?" – питається мати загиблого Світлана Ковнацька.

Побратими розповідають, що Сергій займався спортом, захоплювався футболом і розповідав їм про свою наречену.

"Гарний був боєць, гарний товариш, відповідальний. Він перевівся до нас з іншого батальйону, хотів в АТО потрапити. Так склалося… У нього дівчина є, він хотів одружитися. Його контракт мав завершуватися, планував працювати десь поїхати", – розповів військовий Євген Стеблина.

В останню путь загиблого героя несли на руках через усе село.

5 канал

"Така материнська опора, надія була. І така трагедія сталася! Співчуваємо сім'ї, рідним і низько схиляємо голови перед такими хлопцями", – каже вчителька загиблого Галина Правдицька.

Десантника поховали на місцевому цвинтарі з військовими почестями. В нього залишилися батьки, брат, сестра та наречена.

Оксана Трокоз, Ігор Косташ, Житомирська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Одещина навколішки проводжала в останню путь 23-річного бійця – ФОТО

Попередній матеріал
Катували й задушили згодом: на Київщині через статки жорстоко вбили подружжя пенсіонерів
Наступний матеріал
Розкрадання в "Охматдиті": найбільшу нестачу ліків виявили у відділенні інтенсивної хіміотерапії