5 канал

На Харківщині затримали кримінального авторитета, що намагався втекти до Росії

Іноземця схопили за 50 метрів від державного кордону

На Харківщині прикордонники затримали кримінального авторитета при спробі втекти до Росії. Про таке повідомляє "5 канал".

Іноземця без документів затримали за 50 метрів від державного кордону. Ним виявився відомий у кримінальному середовищі грузин на прізвисько Сумбат Тбіліський. На затриманого склали відповідні протоколи та передали Нацполіції. Нині вирішується питання його репатріацію до Грузії.

Олег Слободян, речник Державної прикордонної служби України, говорить: "Інформацію про рух невідомої особи прикордонники отримали заздалегідь, по лінії оперативно-розшукових підрозділів. Як виявилось пізніше, у громадянина документів, які посвідчували б особу, при собі не було. Однак він назвався громадянином Грузії 1966 року народження. В ході з'ясування подальших обставин пов'язаних із порушенням, вдалось встановити, що цей громадянин є досить-таки відомим кримінальним авторитетом, який діяв на території України. І власне, переховуючись від українського правосуддя, він вирішив перетнути кордон до Російської Федерації".

Попередній матеріал
"Час. Підсумки тижня з Віталієм Гайдукевичем" – відео
Наступний матеріал
Програмою СБУ "На тебе чекають удома" скористалися вже дві сотні осіб – штаб АТО