пожежа у селі Драбівці
пожежа у селі Драбівці 5 канал

На Черкащині у вогні загинули 4 дітей: поліція веде розслідування за статтею "Умисне вбивство"

Під час пожежі в селі Драбівці, що на Черкащині, загинули четверо дітей. Наймолодшій дитині було лише рік. 28-річна мати лишила дітей самих удома і пішла у справах, а коли повернулася – будинок вже палав

Крики про допомогу сусід Анатолій Вакула почув першим. Чоловік одразу кинувся рятувати дітей. 

"Вона (мати) сказала, що доця там була. Там внизу не було багато диму. Я туди поповз, а потім доповз до вогню – повернувся і почав кликати пожежників", – розповідає сусід Анатолій Вакула.

Доки приїхали рятувальники – хата вигоріла вщент. "Було знайдено чотири тіла дітей. Старшому було вісім років. Діти перебували самі. Найменшому – рік. Їхня мати пішла з дому, затопивши піч", – зазначив речник ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

Рятувальники кажуть: ймовірно, пожежа виникла саме через пічне опалення будинку, за яким мали б наглядати дорослі.

"Напередодні безпосередньо з цією родиною під час опрацювання житлового сектору на предмет запобігання пожеж у зимовий період проводили бесіди щодо експлуатації пічного опалення. Також за тиждень соціальні служби приходили, щоби провести інструктаж. За попередньою інформацією, причиною пожежі стало перегрівання пічного опалення", – додає речник ДСНС в області.

У сільраді кажуть, що родина була неблагополучною, втім, не стояла на обліку в органах соцзахисту. Сім'я мала лише статус багатодітної, бо окрім загиблих чотирьох дітей є ще двоє, які на час пожежі були в родичів.

"Як стали вони тут жити – то ми в них кожного дня і з протоколами і без протоколів", – запевняє секретар сільської ради Валентина Вареник.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство". 28-річна матір та її чоловік, який на момент трагедії був на роботі, нині в СІЗО.

 

Ярослава Литвин, Олександр Коваленко, Черкаська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Масштабна пожежа в Одесі: вигорів цілий корпус санаторію "Червоні зорі" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
Ілюстративне фото, пожежа
/
Ілюстративне фото, пожежа
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Гради" не спочивають: Терористи поновили жахливий обстріл мирного Новолуганського
Наступний матеріал
Чи відповість Порошенко на лист Саакашвілі: "Час. Підсумки дня"
Loading...