Велопарад, Харків

"Музичний" жіночий велопарад у Харкові – як це було

Жіночий велопарад під акомпанемент музичних інструментів влаштували у Харкові. Близько 100 учасниць, прихопивши із собою інструменти, прогулялися центральними вулицями міста

З любителями екологічного транспорту спілкувалася кореспондент "5 каналу" Оксана Нечепоренко.

На велопарад дизайнер Ольга Волянська прийшла з маракасами - музичним шумовим інструментом. У вільний час дівчина захоплюється латиноамериканськими танцями. Та справжнє її захоплення - двоколісний.

"Я без нього не можу. Я не люблю громадський транспорт. І взагалі я подорожую на велосипеді. Ми їздили до Кіпру, в Крим, по Україні. Нещодавно були в Поліссі. Там три дні по 100 км – полями, лісами, пісками", - захоплено розповідає учасниця велопараду Ольга Волянська.

Велопарад, Харків

Жіночий велопарад відбувається у Харкові вже всьоме. Щоб їздити на двоколісному, не обов’язково носити спортивний одяг, упевнені організатори. Тож кожного року велопрогулянка має свій дрес-код. Цього разу - музичний. Адже цими вихідними у місті на більш ніж 30 локаціях виступатимуть різноманітні гурти та виконавці.

Окрім того, мета велопараду - продемонструвати, що двоколісний є зручним міським транспортом. Тому й маршрут завдовжки в майже три кілометри проклали центральними вулицями Харкова.

Серед учасників і чоловіки, які вирішили підтримати жінок – за компанію. На фініші велосипедистів очікують різноманітні конкурси та розваги. Потому деякі з учасників планують послухати музику просто неба.

Оксана Нечепоренко, В’ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею: 

Дівчата велошикують і шокують: українські модниці влаштували марафон центром Києва – відео

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Безпосередньо воював за "ДНР": у Бахмуті затримали бойовика "Святого"
Наступний матеріал
Незвичне "Рандеву" на цвинтарі з Гариком Корогодським – відео