Пожежа на маслозаводі, Вінниччина
Пожежа на маслозаводі, Вінниччина ДСНС

Місто охопив сморід: на Вінниччині загорівся великий маслозавод

Осередок пожежі був у сирному цеху

У п'ятницю, 21 грудня, у місті Тульчин, що на Вінниччині, сталася пожежа на маслозаводі. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"21 грудня о 15:06 рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу на підприємстві ТОВ "Інтерфуд" у м. Тульчин. Осередок пожежі був у сирному цеху №1", – йдеться у повідомленні.

Рятувальникам вдалося не допустити перекидання вогню на будівлі з хімічно-небезпечними речовинами. "О 16:10 пожежу локалізовано, о 16:55 – ліквідовано", – звітують вогнеборці.

Тим часом місцеві мешканці розповідають, що сирний цех вигорів повністю. Крім того, внаслідок пожежі місто охопив сморід, адже збудоване приміщення було з використанням пластику.

"Значна частина міста охоплена смородом: запах чутно навіть за п’ять кілометрів від самого заводу. З першої міської школи, яка розташована неподалік пожежі, батьки забирають дітей. Люди, які живуть неподалік заводу, також намагаються покинути свої помешкання", – повідомляє зі слів місцевих видання Vezha

Найбільшу небезпеку, на думку місцевих, становлять кілька цистерн з аміаком, що розташовані в безпосередній близькості до пожежі. На щастя, загроза нині минула. 

Дивіться також фотогалерею:

Пожежа в районі заводу "Маяк" у Києві: що саме горить – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві 20 будинків лишилися без води – яка причина
Наступний матеріал
У метро Києва поліцейські кийками побили вагітних жінок, відкрито провадження
Loading...