Маскувальні сітки для бійців АТО у Рівному
Маскувальні сітки для бійців АТО у Рівному 5 канал

"Мій вклад у справу миру": учні Рівненщини сплели маскувальні сітки для фронту

Долучилися навчальні заклади майже всіх районів області – і не лише загальноосвітні школи, а й спортивні та музичні

У Рівному освітяни передали військовим на передову 130 маскувальних сіток. Як передає "5 канал", їх протягом двох місяців власноруч плели учні в позашкільний час.

Акцію назвали "Мій вклад у справу миру". Долучилися навчальні заклади майже всіх районів області. І не лише загальноосвітні школи, а й спортивні та музичні.

"Сплели ці сітки, передали їх, діти написали листи воїнам. Я думаю, що якщо кожна школа в нашій Україні зможе чимось допомогти, то ми виховаємо і воїнів, і патріотів, і майбутнє нашої держави", – впевнений директор Костопільської спортшколи Віктор Ковтун.

"Перший був етап 13 жовтня, були передані сітки на один з підрозділів Рівненського гарнізону, другий етап – це зараз ми отримуємо, і третій буде перш 6 грудням. Ці всі сітки будуть транспортовані до лінії розмежування, до саме тих підрозділів, які будуть цього потребувати", – розповів військовослужбовець ЗСУ Андрій Рисюк.

Як повідомляв 5.UA, при Міноборони розробили індивідуальний маскувальний комплект для снайперів, який приховує обриси людини.

Дивіться також фотогалерею:

Надсучасні навушники та чохли для гвинтівок: як виглядає допомога снайперу – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У "Центрі протидії корупції" пояснили, чи є "справа рюкзаків" політично вмотивованою
Наступний матеріал
"Природжений воїн, що пройшов 11 війн": у Запоріжжі прощалися з добровольцем "Гюрзою-2"
Loading...