5 канал

"Імпічмент" міському голові: як вирішиться доля очільника Миколаєва

Місцеві депутати достроково зняли Олександра Сєнкєвича з посади. Рішення безпрецедентне, адже раніше імпічмент міському голові не оголошували у жодному з міст України

Колишній голова Миколаєва Олександр Сєнкевич залишив робоче місце й попрощався зі співробітниками міськвиконкому. Він каже: свою відставку вважає лише творчою відпусткою та обіцяє незабаром повернутися у крісло мера в той чи інший спосіб.

Це ймовірно у разі визнання рішення міської ради про його відставку незаконним у судовому порядку або ж у разі проведення й перемоги на дострокових виборах, передає "5 канал".

Щодо звернення до суду, то позов колишній міський голова обіцяє подати вже завтра.

"Ми збираємо підписи. У неділю о 12:00 проведемо збори у міській громаді тут, на Соборній площі, підрахуємо, скільки людей поставили підписи та анонсуємо подальші дії. Я рахую, я впевнений, що міську раду потрібно оновити", – заявив миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Більшість депутатів, які проголосували за висловлення недовіри Олександру Сєнкевичу, певні: діяли у правовому полі. Мовляв, міський голова втратив посаду, бо погано працював.

"Це точно не змова і не політичний шабаш. Це просто оцінка господарської роботи, не більше", – каже депутат Миколаївської міськради Юрій Гранатуров. 

Нагадаємо, 5 жовтня під час позачергової сесії міської ради 42 депутати висловили недовіру міському голові та достроково зняли його з посади. Своє голосування пояснили відсутністю стратегії розвитку міста. Це рішення є безпрецедентним, адже раніше імпічмент міському голові ще не оголошували в жодному з міст України. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Миколаєві сталась штовханина на "зустрічі з Савченко" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Відчувала – щось не так": що виявила ексгумація тіла загиблого в АТО танкіста
Наступний матеріал
"15 років полону": у Львові з ресторану нарешті забрали ведмедицю Машу
Loading...